Kültür Sanat ve Edebiyat

  • Yazı boyutunu yükselt
  • Varsayılan yazı boyutu
  • Yazı boyutunu düşür

Paylaş

Fevzi Karakoç - Köprü II Sergisi

ÇIRAĞAN SANAT GALERİSİ’NDE FEVZİ KARAKOÇ “KÖPRÜ II SERGİSİ”

İstanbul, 15 Aralık 2011; Çırağan Palace Kempinski Sanat Galerisi Aralık’ta Türk resim sanatının önemli sanatçılarından Fevzi Karakoç’un “Köprü II Sergisi” ne ev sahipliği yapıyor.

Fevzi Karakoç eserlerinde, figürlerin kendileriyle değil, sunuş ve kompozisyon içinde kullanış biçimleriyle kendisini ifade ediyor. Sanatçının resim sınırlarının dışına çıkmak isteyen her figürü onun izleyiciyle kurduğu bağı temsil ediyor.

34. sergisini açacak olan Fevzi Karakoç’un eserleri, Çırağan Sarayı’nın giriş katındaki Sanat Galerisi’nde 21 Aralık – 31 Ocak 2011 tarihleri arasında günün her saati ücretsiz olarak görülebilir. Bilgi için: 0212 327 00 12

Çırağan Okumaları’nın Konuğu Nazlı Eray
Çırağan Palace Kempinski’nin Mayıs 2009’dan bu yana Kalem Kültür’le düzenlediği Çırağan Okumaları’nın Aralık konuğu Nazlı Eray. Yazar, onu etkileyen üç olay; 18 yaşlarında yaşadığı ilk aşkı Ege Ernart, Gülhane Hastanesi’nde geçirdiği amansız iki buçuk yıl ve ikinci eşi Metin And üzerinden yaşamını romansı bir dille anlattığı kitabı Tozlu Altın Kafes’ten okuma yapacak.

19 Aralık 2011 Pazartesi günü 19.00’da Çırağan Sarayı Mabeyn Salonu’nda yapılacak ücretsiz etkinliğe katılım için; Bu e-posta adresini spambotlara karşı korumak için JavaScript desteğini açmalısınız   ya da 0212 245 44 06’dan rezervasyon yaptırmak gerekmekte. 

Kaynak:skalistanbul.com

 


Copyright © 2011 - ... Designed by  
Her hakkı saklıdır.